Застереження

Якщо вам потрібна додаткова інформація або є які-небудь питання щодо відмови від відповідальності нашого сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою за адресою our-mail-violet@mail.com.

Вся інформація на цьому веб-сайті - публікується добросовісно і тільки для загальних інформаційних цілей. не дає жодних гарантій щодо повноти, достовірності та точності цієї інформації. Будь-які дії, які ви вживаєте щодо інформації, яку ви знайдете на цьому веб-сайті, суворо на ваш власний ризик. не несе відповідальності за будь-які втрати та / або збитки у зв'язку з використанням нашого веб-сайту.

З нашого веб-сайту ви можете відвідати інші веб-сайти, перейшовши за гіперпосиланнями на такі зовнішні сайти. Хоча ми прагнемо надавати лише якісні посилання на корисні та етичні веб-сайти, ми не контролюємо зміст та характер цих сайтів. Ці посилання на інші веб-сайти не означають рекомендації щодо всього вмісту, знайденого на цих сайтах. Власники сайтів та вміст можуть змінюватися без попередження і можуть відбутися до того, як у нас з'явиться можливість видалити посилання, яке, можливо, пішло "погано".

Також майте на увазі, що коли ви залишаєте наш веб-сайт, інші сайти можуть мати іншу політику конфіденційності та умови, які знаходяться поза нашим контролем. Будь ласка, обов'язково ознайомтеся з політикою конфіденційності цих сайтів, а також їх «Умовами надання послуг», перш ніж брати участь у будь-якому бізнесі або завантажувати будь-яку інформацію.

Згоди

Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтесь з нашою відмовою від відповідальності та погоджуєтесь з її умовами.

Оновлювати

Якщо ми оновимо, доповнимо або внесемо будь-які зміни до цього документа, ці зміни будуть помітно розміщені тут.