Умови використання

Ці умови («Угода») встановлюють загальні умови використання вами веб-сайту («Веб-сайт» або «Послуга») та будь-які пов'язані з ним продукти та послуги (разом "Послуги"). Ця Угода є юридично обов'язковою між вами («Користувач», «ви» або «ваш») та ("", "ми", "нас" або "наш"). Якщо ви укладаєте цю Угоду від імені юридичної або іншої юридичної особи, ви заявляєте, що маєте повноваження зобов'язувати таку компанію особа цієї Угоди, і в цьому випадку терміни «Користувач», «ви» або «ваш» відносяться до такої особи. Якщо у вас немає таких повноважень, або якщо ви не згодні з умовами цієї Угоди, ви не повинен приймати цю Угоду та не може отримувати доступ до Веб-сайту та Послуг та використовувати їх. Отримуючи доступ та використовуючи Веб-сайт та Послуги, ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтесь дотримуватися умов цієї Угоди. Ви визнаєте, що ця Угода є договором між вами та , навіть якщо вона є електронною та фізично не підписана вами, і вона регулює ваше використання Веб-сайту та Послуг.

Облікові записи та членство

Якщо ви створюєте обліковий запис на Веб-сайті, ви несете відповідальність за підтримку безпеки свого облікового запису та несете повну відповідальність за всі дії, які відбуваються під обліковим записом, та будь-які інші дії, вжиті у зв'язку з цим. Ми можемо, але не зобов'язані, відстежувати й переглядати нові облікові записи, перш ніж ви зможете ввійти в обліковий запис і почати користуватися Службами. Надання неправдивої контактної інформації будь-якого роду може призвести до припинення дії вашого облікового запису. Необхідно негайно повідомляти нас про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису або будь-які інші порушення безпеки. Ми не несемо відповідальності за будь-які ваші дії або бездіяльність, включаючи будь-які збитки будь-якого роду, понесені в результаті таких дій або бездіяльності. Ми можемо призупинити, вимкнути або видалити ваш обліковий запис (або будь-яку його частину), якщо ми визначимо, що ви порушили будь-яке положення цієї Угоди або що ваша поведінка чи вміст можуть завдати шкоди нашій репутації та діловій репутації. Якщо ми видалимо ваш обліковий запис з вищезазначених причин ви не можете повторно зареєструватися для отримання наших Послуг. Ми можемо заблокувати вашу адресу електронної пошти та адресу інтернет-протоколу, щоб запобігти подальшій реєстрації.

Користувацький контент

Ми не володіємо жодними даними, інформацією або матеріалами (разом «Контент»), які ви розміщуєте на Веб-сайті в процесі використання Сервісу. Ви несете повну відповідальність за точність, якість, цілісність, законність, надійність, доцільність та право інтелектуальної власності або право на використання всього представленого Контенту. Ми можемо відстежувати та переглядати Контент на Веб-сайті, представлений або створений вами за допомогою наших Послуг. Ви надаєте нам дозвіл на отримувати, копіювати, розповсюджувати, зберігати, передавати, переформатовувати, відображати та виконувати Вміст вашого облікового запису користувача виключно так, як це потрібно для надання вам Послуг. Не обмежуючи будь-які з цих заяв або гарантій, ми маємо право, хоча і не зобов'язані, на власний розсуд відмовити або видалити будь-який Вміст, який, на нашу обґрунтовану думку, порушує будь-яку з наших політик або будь-яким чином є шкідливим чи небажаним. Хіба що конкретно дозволене вами, використання вами Веб-сайту та Послуг не надає нам ліцензії на використання, відтворення, адаптацію, зміну, публікацію або розповсюдження Контенту, створеного вами або збереженого у вашому обліковому записі користувача для комерційних, маркетингових або будь-яких інших аналогічне призначення.

Резервні копії

Ми не несемо відповідальності за Контент, розміщений на Веб-сайті. Ні в якому разі ми не несемо відповідальності за будь-яку втрату будь-якого Контенту. Ви несете виключну відповідальність за підтримку належного резервного копіювання свого Вмісту. Незважаючи на Вищесказане, в деяких випадках і за певних обставин, абсолютно без будь-яких зобов'язань, ми можемо відновити деякі або всі ваші дані, які були видалені станом на певну дату та час, коли ми, можливо, створили резервну копію даних для власних Цілей. Ми не даємо жодних гарантій, що потрібні вам дані будуть доступні.

Хоча Веб-сайт та Послуги можуть посилатися на інші ресурси (такі як веб-сайти, мобільні додатки тощо), ми прямо чи опосередковано не маємо на увазі будь-яке схвалення, асоціацію, спонсорство, схвалення чи приналежність до будь-яких пов'язаний ресурс, якщо інше не зазначено в цьому документі. Ми не несемо відповідальності за вивчення або оцінку, і ми не гарантуємо пропозиції будь-яких компаній або приватних осіб або зміст їхніх ресурсів. Ми не припускаємо жодних відповідальність або відповідальність за дії, продукти, послуги та вміст будь-яких інших третіх сторін. Ви повинні уважно ознайомитися з юридичними заявами та іншими умовами використання будь-якого ресурсу, на який ви переходите за посиланням на Веб-сайт. Ваше посилання на будь-які інші зовнішні ресурси здійснюється на ваш страх і ризик.

Обмеження відповідальності

У максимальному ступені, дозволеному чинним законодавством, ні в якому разі її філії, директори, посадові особи, співробітники, агенти, постачальники або ліцензіари не несуть відповідальності перед будь-якою особою за будь-які непрямі, випадкові, спеціальні, каральні дії, відшкодування або непрямі збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитки через упущену вигоду, дохід, продажі, репутацію, використання вмісту, вплив на бізнес, переривання бізнесу, втрату очікуваних заощаджень, втрату можливості для бізнесу) однак, спричинена відповідно до будь-якої теорії відповідальності, включаючи, але не обмежуючись, договором, деліктом, гарантією, порушенням встановленого законом обов'язку, недбалістю або іншим чином, навіть якщо відповідальну сторону було повідомлено про можливість таких збитків або міг передбачити такі збитки. У максимальному ступені, дозволеному чинним законодавством, сукупна відповідальність афілійованих осіб, посадових осіб, співробітників, агентів, постачальників і ліцензіарів, пов'язаних із послугами, становитиме: обмежена сумою, що не перевищує одного долара, або будь-якими сумами, фактично сплаченими готівкою вами за попередній місячний період до першої події або події, що спричинила таку відповідальність. Обмеження та Винятки також застосовуються, якщо цей засіб правового захисту не повністю компенсує будь-які збитки або не виконує свою основну мету.

Більше інформації можна знайти в застереженні

Зміни та поправки

Ми залишаємо за собою право змінювати цю Угоду або її умови, пов'язані з Веб-сайтом та Послугами, у будь-який час на наш розсуд. Коли ми це зробимо, ми розмістимо повідомлення на головній сторінці Веб-сайту. Ми також можемо повідомити вас у іншими способами на наш розсуд, наприклад, через надану вами контактну інформацію.

Оновлена версія цієї Угоди набуває чинності негайно після публікації переглянутої Угоди, якщо не зазначено інше. Ваше подальше використання Веб-сайту та Послуг після дати набрання чинності переглянутою Угодою (або інша дія, зазначена на той момент) означатиме вашу згоду з цими змінами.

Прийняття цих умов

Ви підтверджуєте, що прочитали цю Угоду та погоджуєтеся з усіма її умовами. Отримуючи доступ та використовуючи Веб-сайт та Послуги, ви погоджуєтесь дотримуватися цієї Угоди. Якщо ви не згодні дотримуватися умов цього Згода, ви не маєте права отримувати доступ або використовувати Веб-сайт та Послуги.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас є які-небудь питання, занепокоєння або скарги щодо цієї Угоди, радимо зв'язатися з нами, використовуючи наведені нижче дані.

ТОВ «МАРКЕТ», Код ЕГРПОУ 19263989 вулиця Київський шлях, 67, Бориспіль, Київська обл., Україна, 08300

+380 432 676 968

our-mail-violet@mail.com